МЕНЮ


15 липень 2011 - 20:56

У Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка новий ректор


В житті освітян Кіровоградщини сьогодні знакова подія – нарешті Кіровоградський педунівертисет офіційно отримав нового керівника закладу, яким за результатами таємного голосування обрано проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язках Олега Семенюка.

Урочиста церемонія представлення ректора відбулася під час позачергового засідання вченої ради університету, в якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, заступник голови обласної ради Іван Владов, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко та колектив вищого навчального закладу.

Першим очільника закладу привітав із затвердженням Андрій Ніколаєнко, який зачитав наказ Міністерства освіти і науки України від 13 липня 2011 року, згідно з яким строком на три роки ректором КДПУ ім. В. Винниченка призначено доктора філологічних наук, професора Олега Семенюка.

- Кіровоградський державний педагогічний університет отримав достойного керівника, який пройшов шлях від студента до ректора - підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Перший заступник голови облдержадміністрації побажав колективу вишу продуктивної та консолідованої роботи, творчої наснаги для здійснення всіх задумів на благо рідного педуніверситету, який є потужною кузнею кіровоградських освітян.

Олег Семенюк подякував за привітання керівництву області, а також вченій раді за довіру, і висловив впевненість, що спільними зусиллями єдиної команди вдасться досягти головного прагнення - щоб Кіровоградський державний педагогічний університет став серед закладів-побратимів найкращим.

Кіровоградська ОДАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36974 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua