МЕНЮ


23 березень 2012 - 12:49

У Кіровоградському дозвільному центрі зареєстровано більше 10 тисяч звернень


Про це повідомив на засіданні обласного комітету з економічних реформ заступник кіровоградського міського голови Ігор Василенко.

За його словами, з часу офіційного відкриття центру, що відбулось у грудні минулого року, зареєстровано майже 11 тисяч звернень. Більша частина з них задоволена шляхом надання консультаційної допомоги.

Нині у центрі працюють 5 державних адміністраторів, успішно функціонують усі системи центру, зокрема й офіційний веб-сайт.

Що стосується скарг на роботу центру, яких на офіційному сайті зареєстровано не більше 10, то людей не задовольняє задовгий термін видачі дозвільних документів у сфері земельних питань.

Як розповів Ігор Василенко, у державному бюджеті на цей рік для подальшого розвитку центру передбачено більше 700 тисяч гривень. Левова частка цих коштів буде використана для реалізації другого етапу введення в дію дозвільного центру, доукомплектування центру комп’ютерною технікою.

Нині, як зауважив Ігор Василенко, невирішеним залишається питання стосовно надання дозвільних послуг через центр такими структурами, як інспекція з карантину рослин та ДАІ міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3645 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua