МЕНЮ


25 жовтень 2013 - 15:51

У кадетських лавах – поповнення


Для Кіровоградської загальноосвітньої школи-ліцею 22 жовтня – день особливий. Особливий для тих, хто вирішив прийняти благородне і почесне звання "Український кадет". "Рівняйсь, кадети!" – під таким гаслом пройшов церемоніал посвяти в кадети в школі-інтернаті.

Ось уже другий рік поспіль кадетська сім’я поповнюється “новобранцями”.

Актова зала заповнена вщерть: багато гостей, батьків, опікунів, педагогів. Серед запрошених – начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в області полковник міліції І. Стеценко та начальник відділу інспектування навчальних закладів управління освіти Кіровоградської міської ради С.Кумпан.

32 вихованці третього взводу поклялися дотримуватися давнього кадетського девізу, основою якого є дотримання чеснот, розуміння цінностей, істин, у служінні своїй родині, своєму народові, Батьківщині.

Директор школи вручив кожному з них кадетські погони, а посвідчення та нагрудні значки стануть свідченням однієї з найяскравіших сторінок у їхньому життя та навчанні в школі-інтернаті, де вперше на Кіровоградщині було започатковано кадетську освіту. На добрі починання, з побажаннями зростати сильними, розумними, добрими кадетів благословив архімандрит Мануїл.

Від своїх шефів – представників УМВС України в області – у подарунок школярі отримали спортивний інвентар. А завершальним акордом урочистостей став чудовий виступ вокально-інструментального ансамблю "12-й регіон" під керівництвом Б. Максименка.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37088 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua