МЕНЮ


2 вересень 2013 - 10:07

У КДПУ відбулася посвята у першокурсники


Урочиста посвята студентів у першокурсники відбулася у неділю в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка.

Гарно вбрані хлопці та дівчата (багато хто з них одягнув вишиванки) пройшлися від дев’ятиповерхового корпусу закладу до площі із пам’ятником Володимиру Винниченку. Пліч-о-пліч із ними йшли і їхні майбутні колеги – ті, хто поступив до Кіровоградського педагогічного ліцею. А на площі, де яблуку не було впасти, на них уже чекали батьки, друзі, викладачі. Кращим студентам КДПУ – Лесі Харченко та Євгену Проценку – випала честь від всієї студентської спільноти покласти квіти до пам’ятника Володимиру Винниченку.

Урочисте дійство посвяти в студенти розпочалося із вальсу у виконанні народного ансамблю бального танцю «Конвалія». Першокурсників та ліцеїстів привітали із настанням нового, важливого етапу у їхньому житті голова ОДА Андрій Ніколаєнко, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, ректор КДПУ Олег Семенюк та голова освітянської обласної профспілки Світлана Скалько.

– Кіровоградський державний педагогічний університет завжди був візитною карткою нашого міста, - підкреслив, зокрема, Ігор Волков. – Життя педуніверситету тісно пов’язане з життям всієї громади міста. Саме студенти педуніверситету – найактивніші члени молодіжної громадської ради. Започаткована іменна стипендія міського голови, яку щороку отримують кращі студенти вузу. Ваша баскетбольна команда постійно перемагає на різноманітних турнірах. Кіровоград – колиска українського театру, і саме в КДПУ діє відомий молодіжний театр «Резонанс».

Завершилася урочиста частина врученням символічних учнівського та студентського квитків першокурсникам та ліцеїстам, проголошенням клятви першокурсника та виконанням майбутніми педагогами студентського гімну. А потім відбувся концерт за участі творчих колективів, студентів та викладачів КДПУ.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39159 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua