МЕНЮ


3 серпень 2018 - 10:21

У комунальників з’явиться нова техніка для нанесення розмітки


Комунальні служби Кропивницького матимуть нову машину для нанесення дорожньої розмітки. Відповідне доручення дав міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
Наявність у комунального підприємства необхідної техніки для нанесення знаків дорожньої розмітки, як фарбою, так і пластиком, є гарантією того, що рух вулицями обласного центру стане набагато безпечнішим, переконаний очільник міста.
– Чому до цього часу комунальники не потурбувалися про придбання такої необхідної дорожньої техніки? – поцікавився на планірці міський голова. – Ми не можемо чекати манни небесної, коли в підрядчиків з’явиться можливість працювати на вулицях Кропивницького. Виконання таких робіт власними силами буде, по-перше, дешевше, по-друге – якісніше, а по-третє – ми зможемо це робити, коли виникає така потреба. При цьому спеціалісти зможуть проаналізувати, яку фарбу варто використати, визначать, де потрібно нанести довговічнішу пластикову розмітку.
Андрій Райкович доручив придбати необхідну дорожню техніку вже до кінця року, а поки що замовити в підрядної організації послуги з відновлення розмітки там, де вона стерлася, особливо в місцях складних транспортних розв’язок, біля закладів освіти та охорони здоров’я.3 серпень 2018 - 10:39
Аналітик (вст)

От коли з'явиться реально, тоді і побачимо. А не аплодувати собі в ладоші тільки про наміри, які вже давно треба було реалізувати, без зайвого галасу.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30743 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua