МЕНЮ


29 листопад 2019 - 10:19

У Кропивницькому активно працюють 103 осередки міської організації ветеранів


У міській раді Кропивницького відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів України. Про результати річної роботи організації звітував її голова Володимир Зуєв.

За його словами, в обласному центрі активно працюють 103 первинних осередки ветеранських організацій. В них на обліку перебувають 34214 ветеранів: учасників Другої світової війни, інвалідів, учасників бойових дій і трудового фронту, дітей війни, ветеранів праці, військовослужбовців та представників силових структур, учасників ліквідації аварії на ЧАЄС, війни АТО-ООС, пенсіонерів, людей похилого віку та інших громадян – мешканців Кропивницького. Організація ветеранів України Кропивницького відзначила 32 річницю свого існування.

Володимир Зуєв висловив подяку за тісну співпрацю організації ветеранів заводу “Червона зірка”, ветеранській організації Льотної академії, Інгульської шахти, первинним організаціям при квартальних комітетах, яких у місті близько шістдесяти, організації ветеранів селища Гірничого. Особливо теплі слова вдячності пролунали на адресу працівників управління культури і туризму міської ради під орудою Анни Назарець.

– Невід’ємною частиною життя ветеранів є робота з молоддю, героїко-патріотичне виховання підростаючого покоління. Ми відвідуємо навчальні заклади міста. Проводимо бесіди з учнями спільно із захисниками Батьківщини, – відзначив керівник ветеранської організації.

За словами Володимира Зуєва, надзвичайно важливу роль у співпраці з ветеранами відіграє управління соціальної підтримки міської ради на чолі з Юлією Вовк. За кошти міського бюджету ветерани отримують матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем, лікування, або інші складні обставини, які виникли у людей похилого віку. За 9 місяців 2019 року ветерани отримали допомоги більш як на п’ять млн.грн.

– Крім того, соціальні працівники терцентрів надають 43 види послуг ветеранам за місцем проживання. На прохання про допомогу відгукуються патронажні сестри Товариства Червоного Хреста. Велику роз’яснювальну роботу проводять співробітники Пенсійного фонду, – зауважив Володимир Зуєв, – Активісти волонтерського руху з первинних організацій та учнівська молодь, беруть участь у вирішенні соціально-побутових питань учасників АТО та ООС.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40507 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua