МЕНЮ


11 сiчень 2019 - 15:54

У Кропивницькому – естафета пам’яті8 січня Кропивницький відзначив 75-річчя визволення від нацистських загарбників. Для усіх жителів обласного центру це особливий день. 75 років тому після чотирьох діб напружених боїв воїни 2-го Українського фронту звільнили місто від нацистської окупації.


З нагоди свята у міській раді відбулась передача естафети пам’яті “Слава визволителям України”, її як данину шани, поваги і вічної пам’яті людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, започаткувала Організація ветеранів України. Цього дня символи Всеукраїнської та обласної естафет пам’яті «Слава визволителям України» обласному центру передали представники естафетних груп Черкаської області та Знам’янки.


– Естафета пам’яті – це низький колективний уклін мільйонам воїнів, які загинули за незалежність і свободу нашої держави, нашої рідної землі, – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. – На жаль, і сьогодні дітям й онукам героїв Другої світової війни доводиться захищати нашу державу на її Сході. Все менше залишається живих ветеранів. У нашому місті їх – троє, тих, хто визволяв обласний центр від нацистських окупантів: Марія Петрівна Майданюк, Валентина Семенівна Довженко, Валентина Михайлівна Крангач. Дякуємо і низько вклоняємося за їхній подвиг!


Після урочистої передачі естафети пам’яті представники ветеранських організацій, делегації з районів, усі небайдужі громадяни вирушили до меморіального комплексу “Фортечні вали”, щоб покласти квіти та вшанувати пам’ять загиблих воїнів.

Фото Вячеслава ФАСТОВЦЯДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3549 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua