МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:26
У Кропивницькому піснею підтримали Збройні сили України

Сьомого серпня до обласного центру з благодійним концертом «Якщо не ми, то хто?», який відбувся в Ковалівському парку, завітали заслужений артист України Олег Осадчий та соліст Олексій Маулевич.
Організатором туру стала громадська організація “Світло миру”, яка з 2014-го року надає благодійну допомогу Збройним силам України. Волонтери також є організаторами концертів на передовій. За період з 18 по 28 травня від Маріуполя до станції Луганської для українських військових було проведено 25 концертів.
Головна мета туру – збір коштів на підтримку українських військовиків: бійці 92-ї бригади звернулися із проханням придбати для них технічні засоби – монокуляри нічного бачення Pulsar Recon x 870. Один такий пристрій коштує приблизно 17–20 тисяч гривень. Тож кропивничани мали можливість не тільки щирими оплесками підтримати співаків, а й зробити благодійні внески на підтримку армії.
За словами організаторів, 18 серпня на заключному концерті в місті Южному буде підбито підсумки благодійного туру і озвучено суми, зібрані в кожному місті. Тур триватиме до 18 серпня: заплановано провести концерти в Чорноморську, Южному, Татарбунарах, Кілії, Подільську, Балті, Черкасах, Кропивницькому, Рівному, Хмельницькому, Львові тощо.
Міська влада Кропивницького посприяла волонтерам – розмістила рекламу на білбордах та забезпечила транспорт артистів паливом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.95973 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua