МЕНЮ


15 березень 2017 - 08:16

У Кропивницькому проходитиме Всеукраїнський мистецький фестиваль


На початку тижня, шостого березня, Кропивницький відвідав на запрошення народного депутата України Олександра Горбунова міністр культури України Євген Нищук, який зустрівся в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького з мистецькою спільнотою нашого міста, аби обговорити ідею проведення в ньому мистецького фестивалю.
Міністр культури запропонував провести дискусію та заслухати пропозиції кропивничан щодо часу і формату проведення мистецького фестивалю. А також наголосив, що проект дасть можливість залучити нові інвестиції в розвиток міста:
– Поки що ми не маємо конкретних дат проведення фестивалю. Найімовірніше це буде у вересні або жовтні цього року. Питання формату також залишається відкритим, тому й хочемо активно залучити громадськість до обговорення, – зазначив Євген Нищук. – Фестиваль зможе об’єднати всі здобутки мистецької спільноти вашого міста, аби поліпшити його імідж. Це шанс позбавити місто статусу «провінційного», а залучені кошти використати на розвиток інфраструктури.
Під час обговорення часу проведення майбутнього фестивалю учасники зустрічі звернули увагу, що восени в місті вже проходять масштабні події: День міста, «Вересневі самоцвіти», виставка «Агроекспо». Тож для мистецького фестивалю потрібно буде обрати вільні від цих заходів дні. Лунали пропозиції акцентувати виключно на театральному дійстві, поєднати різні напрями та створити мультикультурний захід. Також ішлося про встановлення пам’ятника корифеям, запрошення іноземного артиста і демонстрацію творів сучасного мистецтва. Усе це, на думку причетних до мистецької царини кропивничан, має привернути увагу туристів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41187 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua