МЕНЮ


2 листопад 2018 - 09:39

У Кропивницькому створюють другий інклюзивний центр


Незабаром у Кропивницькому запрацює другий інклюзивно-ресурсний центр. Заклад фактично готовий: його створюють на базі ЗОШ № 29. Міський голова Андрій Райкович минулого тижня відвідав об’єкт, аби перевірити хід ремонту.
Якістю, підходом підрядчика до роботи, дотриманням вимог щодо створення цього центру очільник міста був задоволений.
– Самі розумієте, що дітки, які перебуватимуть у цьому центрі, мають бути в комфортних умовах. Кабінети, ігрові зали, реабілітація – все має бути на високому рівні. Інтер’єр – не пристосований, а створений відповідно до вимог і стандартів такого закладу. Я певен, що у нас так і буде.
Управління освіти отримало завдання розробити заявку на загальне, покрокове вдосконалення приміщення самої школи. У наступному році тут замінять частину вікон, приведуть в порядок подвір’я, вимоститивши його плиткою. У 2020 році відремонтують спортзал й інтегрують майстерні у проект профільної школи з трудового навчання.
– Це буде справді успішний напрямок, – переконаний міський голова. – Я прошу, секретаря міської ради Андрія Табалова тримати цей заклад в зоні уваги депутатів, щоб у нас була єдина позиція по цій школі впродовж наступних двох років. Тим більше, що поруч розташований центр реабілітації учасників АТО “Смайл”, де працюватимуть волонтери. До речі, в центрі «Смайл» нині теж триває перший етап ремонтних робіт. Місто в цьому потужно допомагає, бо зацікавлене в реалізації таких соціально патріотичних проектів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37551 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua