МЕНЮ


11 сiчень 2019 - 11:31

У Кропивницькому відбудуться XII обласні літературно- краєзнавчі Куценківські читання


15 лютого 2019 року в літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відбудуться ХІІ обласні літературно-краєзнавчі Куценківські читання.

З 2008 року в обласному центрі на базі міського літературно-меморіального музею І. К. Карпенка-Карого проходять щорічні літературно-краєзнавчі читання пам’яті нашого земляка знаного в Україні вченого-літературознавця, краєзнавця члена Національної спілки письменників України професора Леоніда Васильовича Куценка.


Цьогорічні читання присвячені 80-річчю утворення Кіровоградської області. Організаторами заходу будуть літературно-меморіальний музей І. К. Карпенка-Карого, Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, обласна організація Національної спілки краєзнавців України та Державний архів Кіровоградської області.

Орієнтовна тематика доповідей та повідомлень:

  • культурні, історичні традиції Кіровоградщини;
  • літературні процеси на теренах області (НСПУ, літературні студії, об’єднання);
  • культурні та мистецькі досягнення наших земляків;
  • маловідомі сторінки життя і діяльності видатних краян – уродженців Кіровоградщини (вчених, військових, педагогів, письменників, діячів культури і мистецтва, громадських діячів, краєзнавців);
  • пошуково-дослідницька діяльність навчальних закладів, музеїв, бібліотек, архівів у галузі літературного краєзнавства;
  • літературне краєзнавство області: шляхи розвитку та перспективи;
  • проблеми дослідження та збереження історико-культурної спадщини краю.

До участі у читаннях запрошуються науковці, викладачі вишів та педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів й профтехосвіти, аспіранти й магістранти, співробітники державних та громадських музеїв, архівів, бібліотек, краєзнавці-аматори, літератори, журналісти, студентська та учнівська молодь.
Реєстрація – 15 лютого з 9.00 до 10.00. Початок читань – о 10.00

Адреса: м. Кропивницький, вул. Тобілевича, 16

Для участі у читаннях необхідно до 1 лютого надіслати заявку на електронну адресу karymuzeum@ukr.net, до 10 лютого — текст виступу.

Контактний телефон: (0522) 37-32-91

Найцікавіші доповіді та повідомлення учасників читань, оформлені належним чином (вимоги до наукових публікацій), будуть оприлюднені у виданні «Між Бугом і Дніпром: науково-краєзнавчий вісник Центральної України».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38611 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua