МЕНЮ


9 вересень 2017 - 07:00
У Кропивницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль

«Культура в час випробувань і реформ» – таким був головний девіз мистецького фестивалю «Кропивницький- 2017», який тривав із 30 серпня по 3 вересня.
На фестивалі було представлено всі мистецькі жанри – театр, кіно, музика, образотворче мистецтво. Відкрився захід видовищною карнавальною ходою. Також відбулися майстер-класи, були й лабораторії сучасної драматургії, режисури і критики, дитяча платформа, круглий стіл «ЗМІ і культура» та багато чого іншого.
Окрема тема – театральне мистецтво. Кропивничани змогли насолодитися у ці дні виставами театрів з Івано-Франківська, Львова, Києва, Херсона.
Третього вересня на центральній площі Героїв Майдана відбувся грандіозний концерт за участю відомих українських гуртів, серед яких: AtmAsfera, Katya Chilly Group 432Гц, FamiliaPerkalaba, Navkolo Kola, Vivienne Mort та «Другa рікa».
Організатори заходу, один з яких – народний депутат Олександр Горбунов, залишилися задоволені фестивалем і зазначили, що перший фестиваль довів свою потрібність і що наступні обов’язково будуть. Як сказав міністр культури Євген Нищук, цей всеукраїнський мистецький захід – еталон національного фестивалю.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.61639 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua