МЕНЮ


25 травень 2018 - 07:03

У Кропивницькому відзначили найкращих науковців


Минулого тижня до Дня науки у Центpальноукpаїнському національному технічному унівеpситеті відбулась виставка винаходів студентів у галузі робототехніки. Привітати науковців та вручити їм заслужені нагороди завітали керівники області та міста.
– День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Воно об’єднує всіх учених – від професорів та кандидатів наук до докторантів, аспірантів, студентів і навіть учнів, які роблять свої перші кроки в науці, – зазначив секретар міської ради Андрій Табалов. – Від імені міського голови Андрія Райковича, виконавчого комітету, депутатів висловлюю подяку кожному за працю, за наукові досягнення і здобутки, за кожного кваліфікованого спеціаліста, підготовленого вами.
Андрій Табалов вручив грамоту міської ради та виконавчого комітету Кропивницького професору кафедри англійської мови та методики її викладання ЦДПУ імені Володимира Винниченка, кандидату філологічних наук Валентині Паращук, а також оголосив подяки завідувачу аспірантури та докторантури кандидату географічних наук Юлії Сільченко й доценту кафедри теорії і методики фізичного виховання кандидату педагогічних наук Олексію Стасенку. Також було вручено дев’ять дипломів від обласної влади.
– Для нaс, молодих нaуковцiв, дуже вaжливо вiдчувaти пiдтримку в розробцi творчих проектiв. Дипломи, грaнти тa зaцiкaвленiсть у нaшiй повсякденнiй прaцi є цiнною мотивaцiєю, якa нaдихaє досягaти все бiльших висот, – підкреслила кaндидaт геогрaфiчних нaук Оксaнa Бaбич.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35928 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua