МЕНЮ


12 травень 2017 - 08:35
У Кропивницькому вимили перехід під мостом

Комунальні служби прибрали перехід під мостом на вулиці Великій Перспективній, біля Набережної. Відповідне доручення головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради дали секретар міської ради Андрій Табалов та начальник спецінспекції Андрій Максюта.
Зробили це працівники КП “Універсал-2005" за бюджетні кошти. Та чи довго там буде чисто?
– Те, що там було, – не передати словами. Сморід – їдкий, просто ядючи, купи пляшок, шприців, упаковок від пігулок, – каже Андрій Максюта. – Деякі городяни облюбували це місце для туалету, вживання алкогольних напоїв та наркотиків. Прикро, що на прибирання витрачаються бюджетні кошти, кошти всієї громади. І прикро, що серед нас ще так багато безкультурних людей. А потім вони ж будуть розповідати про те, що в місті брудно, що нам далеко до Європи. Доки кожен із жителів Кропивницького не усвідомить, що чисто там, де не смітять, нам і дійсно буде до Європи далеко, адже комунальники за всіма прибирати не встигають.
А тим часом...
Ноу-хау від спецінспекції
Віднині про порушення правил благоустрою можна повідомити через вайбер.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Андрій Максюта: “Для оперативного реагування і зворотного зв’язку відправляйте фото порушень благоустрою та санітарного стану в місті Кропивницькому на вайбер за номером 0994828300”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.79273 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua