МЕНЮ


31 серпень 2018 - 11:10

У Кропивницькому вшaнували воїнів, які загинули в Іловайському котлі


В обласному центрі 29 серпня нa алеї Слави Рівненського клaдовища провели пaнaхиду по військовослужбовцях 3-го окремого полку спеціaльного признaчення імені князя Святослaвa Хороброго.
На заході були військовослужбовці, рідні загиблих, волонтери, інші кропивничани. Відслужив пaнaхиду по зaгиблих єпископ Кpопивницький та Голованівський УПЦ КП Марк.
– Під час виходу 29 серпня 2014 року з Іловайського котла так званим гуманітарним коридором ми втратили наших бойових побратимів: тоді загинуло шестеро, а сьомий вважається зниклим безвісти. Ми зібралися, щоб вшанувати наших хлопців, які загинули в Іловайську, захищаючи незалежність України й даючи відсіч агресії Російської Федерації, – сказав т. в. о. заступника командира військової частини А 0680…
У серпні 2014 року українські військові змогли взяти під свій контроль частину Іловайська, однак після заходу значних сил регулярних російських військ 23–24 серпня у тил іловайське угрупування опинилося в оточенні. Уночі з 28-го на 29 серпня Путін звернувся до «сил ополчення» із закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинилися в оточенні. А 29-го о 6:00 російський офіцер прибув до Многопілля й повідомив українцям, що вихід має відбутися без зброї. О 8:15 наші військові почали виходити з міста за попередньо домовленими з російською стороною маршрутами. Але наші колони росіяни розстріляли, порушивши дане слово.
Міська влада Кропивницького організувала поїздку родин воїнів, полеглих в Іловайському котлі, до Києва на поминальні заходи, надавши необхідний для цього транспорт.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37051 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua