МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:17

У Кропивницькому запрацював єдиний в області соціальний оздоровчий центр


Після майже дворічної перерви відновив роботу оздоровчий комплекс у територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Подільського району міста Кропивницького. 9 серпня підопічні центру прийшли до цього закладу, щоб на власні очі побачити відремонтоване приміщення комплексу – оновлені лазню, сауну, басейн, кімнату відпочинку. Тут завжди буде присутня медична сестра, яка зміряє тиск, дасть необхідні поради щодо оздоровлення водними процедурами.
– Наш оздоровчий комплекс не працював майже два роки через те, що взимку система опалення вийшла з ладу, – розповідає начальник територіального центру Василь Гуцу. – З квітня цього року ми почали активно відновлювати комплекс, підключили районну та міську владу, і завдяки міському голові Андрію Райковичу нам за кілька місяців вдалося провести весь комплекс ремонтних робіт. У нас на обслуговуванні перебуває більше трьох тисяч підопічних, і вони постійно порушували питання про відновлення роботи лазні. Тепер тут є ще й сауна з басейном. Всі послуги надаватимуться безкоштовно. Такий соціальний оздоровчий комплекс єдиний у області. Працюватиме він п’ять днів на тиждень. Будуть жіночі та чоловічі дні. За один раз зможуть помитися сім – вісім осіб.
На подвір’ї територіального центру зібралось чимало пенсіонерів, які прийшли оглянути відновлений комплекс та поспілкуватись із міським головою, який також приїхав на відкриття цього соціального об’єкта. Андрій Райкович оглянув відремонтоване приміщення, залишився задоволений якісно виконаними роботами. Люди поспішили донести до очільника міста й інші проблеми, які стосувались благоустрою району, роботи пасажирського транспорту, облаштування тротуарів, боротьби з амброзією тощо.
Підопічний територіального центру В’ячеслав Колесников, висловлюючи загальну думку присутніх пенсіонерів, щиро подякував районній та міській владі за те, що вона не обходить увагою проблеми старшого покоління кропивничан.
– Ми, люди похилого віку, – небагаті, тому дуже важливо, що тепер зможемо також помитись у комфортних умовах, попаритись у сауні, – сказав пенсіонер. – Звісно, таких закладів у місті багато, але нам вони просто не по кишені. А тут можна скористатися комплексом оздоровчих послуг масажиста, реабілітолога. У терцентрі є вся необхідна фізіотерапевтична апаратура.
Андрій Райкович зазначив, що вирішення соціальних питань – пріоритетне для влади.
– Я вдячний всім, хто доклав своїх рук до створення цього об’єкта, зокрема депутатам районної та міської рад, керівництву Подільського району, – звернувся до присутніх очільник міста. – Ми обіцяли, що відкриємо такий комплекс, і свого слова дотримали.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40128 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua