МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:27

у Кропивницьому реорганізовується відділ культури і туризму в управління


Члени виконавчого комітету погодили рішення про утворення виконавчого органу міської ради Кропивницького зі статусом юридичної особи – управління культури і туризму міської ради, до складу якого включили відділ розвитку культури та мистецтва та сектор туризму.
Таким чином, припиняється діяльність виконавчого органу зі статусом юридичної особи – відділу культури і туризму шляхом приєднання (реорганізації) до управління культури і туризму.
Ця реорганізаця обумовлена необхідністю розвитку даного напрямку діяльності міської ради і забезпечити культурно-мистецьку та туристичну привабливість обласного центру. В ході обговорення даного рішення думки членів виконкому розділилися. Зокрема, Олександр Дануца зазначив, що на всі загальноміські культурно-мистецькі заходи в міському бюджеті передбачено понад один мільйон 200 тисяч гривень. Це при тому, що лише на триденний фестиваль «Кропивницький» з державного бюджету було виділено сім мільйонів гривень. Отже, реорганізація даної галузі розвитку міста вже назріла.
Міський голова Андрій Райкович зазначив, що у підпорядкуванні відділу культури та туризму – мережа міських бібліотек, будинків культури, музичних шкіл, музеїв тощо. Щоб наповнити їх роботу новим змістом, потрібно посилити статус керівного органу, яким і є відділ культури, контроль за організацією мистецьких заходів. Якщо у нашому місті знайшов «прописку» загальнодержавний фестиваль «Кропивницький», то потрібно всіляко долучати до нього і наші міські колективи, координувати роботу з нашим управлінням культури.
Остаточне рішення – за депутатами міської ради.
Наш кДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39715 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua