МЕНЮ


6 липень 2012 - 15:26

У літературно-меморіальному музеї буде фондосховище


У Кіровоградському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого триває капітальний ремонт, що виконується за кошти міського бюджету. Хід робіт перевірив днями перший заступник міського голови Василь Дзядух разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем.

За словами Василя Дзядуха, після закінчення ремонту музей матиме нарешті власне фондосховище, значно поліпшаться умови праці спеціалістів. На ці цілі з міської казни було виділено 250 тисяч гривень.

Ще один надзвичайно важливий об’єкт, який проінспектував Василь Дзядух, – гребля ТЕЦ. На водосховищі триває заміна шандора – водопропускного пристрою греблі. Це останній шандор із трьох існуючих, який слід замінити для надійної і безпечної експлуатації гідроспоруди. Він уже виготовлений в металі, розпочинається складний етап його установки, який вимагає від будівельників високого професіоналізму.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36664 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua