МЕНЮ


24 серпень 2012 - 17:20

У Лондон на параолімпіаду


Із 29 серпня по 9 вересня у столиці Великобританії пройдуть XIV Літні Параолімпійські ігри, на яких у складі Національної збірної України виступлять і п’ятеро кіровоградців.

Розповідає заступник начальника відділу фізкультури та спорту Кіровоградської міської ради Славік Іванов:

– Наше місто та область у збірній представляють легкоатлети з Кіровограда заслужений майстер спорту України Алла Мальчик (штовхання ядра) та майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Мисник (штовхання ядра), а також майстри спорту України міжнародного класу плавці Євгеній Полтавський та Ольга Свідерська, а також футболіст Євгеній Зав’ялов. Найтитулованіші з них – Алла, яка має "золото" XII Літніх Параолімпійських ігор 2004 року в Афінах і "бронзу" XIII Літніх Параолімпійських ігор у Пекіні 2008 року, а також Євген, який у Пекіні також піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Анастасія Мисник, Євгеній Зав’ялов та Ольга Свідерська уперше виступатимуть на найпрестижніших параолімпійських змаганнях.

На даний час усі п’ятеро кіровоградців є членами Національної параолімпійської команди України, тому постійно перебувають на своїх навчально-тренувальних спеціалізованих базах. Протягом чотирьох передпараолімпійських років вони пройшли необхідну підготовку. Міський відділ фізкультури і спорту також не стояв осторонь цієї справи, провівши для них кілька навчально-тренувальних зборів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3778 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua