МЕНЮ


24 грудень 2010 - 14:53

У МІСЬКІЙ РАДІ ЗАПРАЦЮВАЛА СИСТЕМА "РАДА"


На початку пленарного засідання міський голова Олександр Саінсус виконав приємну місію, вручивши новообраним депутатам посвідчення. Після цього був затверджений новий регламент роботи міської ради, в якому враховано і впровадження електронної системи "Рада", що дозволило її використовувати на цьому сесійному засіданні.

Одним із основних питань порядку денного було внесення змін до цьогорічного міського бюджету. Необхідність його прийняття, як повідомила начальник фінансового управління Любов Бочкова, була викликана тим, що з обласного бюджету надійшла дотація у розмірі майже двох з половиною мільйонів гривень, які потрібно спрямувати на захищені статті бюджету – на енергоносії та виплату заробітної плати бюджетникам.

Також було внесено зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на цей рік. За словами заступника міського голови Віктора Андреєва, оскільки не виконується план надходжень до бюджету розвитку, потрібно зменшити планові видатки на галузь приблизно на 10 мільйонів гривень. Загалом же, зазначив Віктор Іванович, житлово-комунальне господарства потребує кардинального реформування. Адже потреби галузі на сьогоднішній день перевищують 300 мільйонів гривень, у той час, як бюджет департаменту житлово-комунального господарства цього року становив 46 мільйонів гривень. Звичайно, виділити в один рік на ЖКГ 300 мільйонів з міського бюджету неможливо, тому потрібно максимально мінімізувати видатки, боротись із заборгованістю за комунальні послуги з паралельним підвищенням їх якості.

На цьому ж засіданні депутати виділили з міського бюджету на умовах співфінансування з державним 245 тисяч гривень для реалізації програми "Вільний доступ – ефективне самоврядування". Ця програма передбачає переобладнання центральної частини міста для пересування людей з обмеженими можливостями, встановлення пандусів та світлофорів, обладнаних звуковими пристроями для сліпих.

Також було розглянуто ряд кадрових питань. Так, депутати ввели до складу виконавчого комітету міської ради новообраних голів Ленінської та Кіровської районних рад Валерія Заботкіна й Олександра Рацула. Також була затверджена на посаді директора гуманітарного департаменту – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Лариса Андреєва. Нагадаємо, до цього Лариса Миколаївна обіймала посаду начальника управління охорони здоров’я ОДА, є секретарем постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Депутати скасували рішення попереднього складу міської ради про виділення земельних ділянок на стадіоні "Піонер". Є заяви від осіб, які отримали там ділянки під забудову, про відмову від них, тому жодних юридичних перепон для прийняття цього рішення не було. Інші земельні ділянки передавались громадянам у власність як такі, що перебувають під житловими спорудами у приватному секторі.

Наступне сесійне засідання депутати планують присвятити розгляду міського бюджету на 2011 рік.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Івана ЛЕОНОВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39771 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua