МЕНЮ


9 квiтень 2018 - 13:01

У молодіжної ради Кропивницького - новий голова


Молодіжна ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького відкритим голосуванням обрала нового голову.

За підсумками голосування Молодіжну раду очолила голова студентської ради Центральноукраїнського національного технічного університету Вікторія Філіпова.

- Спільно з управлінням молоді та спорту ми розпочали оновлення Молодіжної ради шляхом залучення найактивніших та найкреативніших студентів з усіх вищих навчальних закладів і представників громадських організацій нашого міста, - зазначила Вікторія Філіпова, звертаючись до членів Молодіжної ради. - У поточному році з міського бюджету на реалізацію заходів Молодіжної ради закладено 40 тисяч гривень, тому я сподіваюсь на плідну співпрацю, на реалізацію спільних заходів з молоддю Кропивницького. Молодіжна рада та виконавчий комітет завжди відкриті для ваших ідей та пропозицій.

На наступному засіданні буде обрано заступників голови, секретаря Молодіжної ради та оновлено персональний склад шляхом голосування.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36435 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua