МЕНЮ


17 березень 2017 - 06:46
У молодої організації заслужених людей – ювілей

Десятого березня в актовій залі міської ради члени кропивницького міського осередку Організації ветеранів України відзначили його тридцятиріччя.
Керівник міської організації Володимир Зуєв подякував усім членам ветеранської спільноти за небайдужість, оптимізм, бажання працювати, а міській владі – за розуміння потреб ветеранів і тісну співпрацю з ветеранською організацією.
– Торік між учасниками ветеранського руху та міською радою було підписано меморандум про спільну діяльність, – сказав Володимир Зуєв. – Це дало позитивний результат. Тепер ветеранська організація має своє постійне приміщення, а для проведення заходів використовує цю чудову актову залу, в якій ветерани часто зустрічаються з посадовцями міської ради…
В урочистостях з нагоди ювілею ветеранської організації взяли участь міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, голова обласного осередку Організації ветеранів України Василь Єфіменко, представники районних у місті рад та Новенської селищної ради.
Із ювілеєм організації ветеранів привітав Андрій Райкович, який побажав їм залишатись такими ж активними і ділитися своїм досвідом з молоддю. Сто сорок членів ветеранської організації за її поданням отримали від міського голови та секретаря міської ради не лише привітання, а й грошову допомогу до свята (по триста гривень кожен). Очільники міста виконали також іншу приємну функцію – відзначили ветеранський актив відзнаками міської ради. За значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадянську позицію і турботу про людей похилого віку Почесною грамотою міської ради нагородили Бориса Шуміхіна – голову первинної ветеранської організації Інгульської шахти. Грамоти від міської ради отримали Микола Цибульський, голова прес-групи міського осередку Організації ветеранів України, та Лариса Бардакова, заступник голови первинної організації ветеранів. А Володимир Зуєв – цінний подарунок. Він же отримав від міської влади й подарунок для всієї міської організації ветеранів – сертифікат на придбання ноутбука.
Андрій Райкович і Андрій Табалов особисто привітали зі святом й багаторічного очільника ветеранської організації нашого обласного центру Віталія Вієвського, який очолював її 12 років.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.88955 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua