МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:57

У "Нашого дому" – день народження


Перший "Наш дім" як альтернатива традиційним інтернатним закладам з ініціативи відділу сім’ї та молоді міської ради було відкрито у 2008 році, другий – у 2010-му. Головними спонсорами проекту виступили німецька та польська благодійні організації.

Практика засвідчила, що вихованці "Нашого дому" та "Нашого дому-2" більш відкриті до спілкування, адаптовані у соціумі, дружелюбні, не менш талановиті, бо для їхнього проживання у таких ось дитячих будинках нового типу створено всі умови. Зараз кіровоградський досвід вивчається на всеукраїнському рівні, тож, можливо, згодом і в інших містах з’являться такі ж заклади.

З нагоди чергової річниці створення власної домівки вихованці "Нашого дому-2", що на проспекті Комуністичному, запросили в гості кіровоградського міського голову Олександра Саінсуса. Керівник міста завітав до дітей не з порожніми руками. Привіз кошик із солодощами та настінного годинника з символікою Кіровограда. Діти у відповідь вручили міському голові роботи власного виготовлення, а також напекли пирогів та влаштували для гостя "солодкий стіл". За чаєм говорили про різне: успіхи в школі, захоплення, плани на канікули та як відпочити влітку.

Особливий подарунок підготували дітям і працівники комунального підприємства "Трест зеленого господарства". Вони привезли вихованцям будинку деревце туї та ялинку, щоб посадити на подвір’ї будинку. А працювати із садовим інструментом діти вміють – на задньому дворику уже розбили город, висадили кущі малини, щоб влітку ласувати смачними ягодами та корисними овочами. Хлопці вправно взялись за лопати та висадили під керівництвом досвідчених "зеленгоспівців" молоденькі дерева. Обіцяли за ними належно доглядати.

А дівчата на запрошення міського голови побували на екскурсії у міській раді та в його робочому кабінеті. Дітям було цікаво дізнатися, як працює міський очільник, де він приймає відповідальні рішення.

Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41089 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua