МЕНЮ


1 березень 2013 - 13:16

У новгородківському районі знашли майже сотню боєприпасів


Понад 90 снарядів та мін часів Великої Вітчизняної війни знайшли жителі Новгородки у лісосмузі. Про знахідку вони повідомили селищному голові, а вже той викликав рятувальників. Усі боєприпаси сапери знищили.

А напередодні двоє жителів селища Нова Прага Олександрійського району під час пошуків брухту на покинутій фермі також знайшли боєприпаси часів війни. Чоловіки користувалися саморобним міношукачем і, почувши сигнал, почали розкопувати землю. Виявилось, що міношукач "відгукнувся" на п’ять боєприпасів. Про них негайно поінформували рятувальників.

На місце події прибули фахівці служби цивільного захисту та міліції, які виставили охорону. Обстеживши територію міношукачами, спеціалісти групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення вилучили з грунту 31 застарілий артилерійський снаряд.

Вчинок олександрійських шукачів металу – скоріше, виняток, аніж правило, у подібних ситуаціях. Зазвичай "мисливці за брухтом" вибухонебезпечні предмети залишають на місці знахідки і не повідомляють фахівців, а це неправильно, оскільки під загрозою опиняються інші люди. Тож у випадку виявлення боєприпасу не чіпайте його та одразу телефонуйте за номером "101", а також позначте місце знахідки. Пам’ятайте, що з часом ця зброя стає ще більш непередбачуваною і небезпечною.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44777 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua