МЕНЮ


23 вересень 2011 - 11:09

У Новому - новий безпечний дитячий майданчик


Від минулої неділі дошкільнята й молодші школярі будинку № 10 на вулиці Металургів (селище Нове) та сусідніх багатоповерхівок бавляться на новісінькому дитячому майданчику, який придбав для них перший заступник міського голови депутат міської ради почесний житель селища Нового Василь Дзядух.

В одному з пунктів його передвиборчої програми йшлося про встановлення в селищі дитячого ігрового майданчика.

Комбінована дитяча гірка, дві гойдалки, пісочниця та ще кілька конструкцій майданчика переважно виготовлені з пресованої фанери, аби діти не травмувалися. Адже там вони не сидять склавши ручки, а бігають, стрибають, гойдаються, штовхаються. У підготовці території під майданчик і його встановленні взяли участь батьки малечі з будинку № 10, депутати селищної ради, працівники комунального підприємства "Комунальник – 96".

– Мешканці десятого та сусідніх будинків вдячні за подарунок дітям, – сказала голова Новенської селищної ради Ольга Мельник. – Насамперед, Василеві Дзядухові, а також тим, хто допомагав батькам готувати місце для майданчика та встановлювати його, – членові виконавчого комітету селищної ради Антонові Шевченку, начальникові КП "Комунальник – 96" Сергієві Денисенку, депутатові селищної ради Ользі Панченко та іншим депутатам. Тепер тут гратимуться дітлахи як з будинку № 10, так і кількох сусідніх…

Поруч із самим майданчиком раніше місцеві жителі вже облаштували невеличку ігрову територію. Тож тепер разом з ним це вже цілий ігровий комплекс. Василь Дзядух, який побував у селищі минулої суботи, пообіцяв також, що за кілька місяців привезе в селище іще один майданчик – тепер уже спортивний для старших дітей.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36125 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua