МЕНЮ


26 серпень 2016 - 21:24

У планах – житловий будинок для медиків та ремонт терапевтичного відділення


Як уже повідомляла "ВГ", минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович об’їхав більшість важливих соціальних об’єктів міста – школи, лікарні, де тривають капітальні ремонти. 19 серпня він, зокрема, провів виїзну нараду в ЗОШ № 4.
Разом із заступниками міського голови Наталією Дзюбою, Олександром Грабенком та начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем очільник міста обговорив подальший хід ремонту в спортивному залі школи.
Виявилось, що підлога в залі прогнила. Збудували приміщення ще в 1967 році, й після того жодних серйозних ремонтів тут не було. Тож тепер будівельники змушені кардинально міняти стратегію, вносити корективи в роботу й настелити в спортзалі нову підлогу.
Андрій Райкович попередив, що надалі до організації таких ремонтів необхідно підходити більш відповідально.
– Перед початком робіт треба досконально вивчити об’єкт, – наголосив міський голова. – Якщо вже ми починаємо великі ремонти, треба робити їх капітально, щоб такі-от спортзали служили не одному поколінню юних спортсменів.
У відремонтований капітально спортивний зал школи планують закупити і сучасне обладнання.
Результати інспектування об’єктів, де триває ремонт, міський голова озвучив на апаратній нараді в понеділок.
– Я побував на більшості ключових об’єктів освіти, медицини, де тривають капітальні ремонти, подивився, як вони проходять у семи школах, в амбулаторії на вулиці Жадова, у центральній міській лікарні. Є об’єкти вже на виході, а є й такі, де ще потрібно виконати певний обсяг робіт. У школі № 6 ремонт виконують якісно, використовують сучасні технології та матеріали. Багато зроблено і в інших школах. Однак я хочу наголосити, що між управліннями освіти, охорони здоров’я та управліннями капітального будівництва й ЖКГ повинен бути постійний контакт. Більше того, треба всі роботи планувати в комплексі. Якщо робимо ремонт спортивного залу в школі, то треба перевірити і під’їзні шляхи, і оновити фасад, і заасфальтувати територію навколо школи, замінити вікна, двері, зрубати старі дерева та висадити нові. Щоб потім ми не додавали фінансування "по шматках", а відразу передбачили в бюджеті необхідні кошти.
Міський голова доручив підлеглим запланувати на наступний рік ремонт терапевтичного відділення центральної міської лікарні, а також розглянути можливість завершення будівництва споруди під житловий будинок на території пологового будинку № 1 для виділення квартир медикам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38021 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua