МЕНЮ


2 вересень 2013 - 13:25

У подарунок - сучасний спортивний майданчик


1 вересня спортивний комплекс урочисто відкрили голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко та міський голова Олександр Саінсус разом із школярами Кіровоградської ЗОШ №20 та жителями мікрорайону Ковалівка.

Спорудження нового спортивного майданчика із синтетичним покриттям на базі навчального закладу стало можливим завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та підтримці народного депутата України Віктора Вікторовича Януковича.

Яскравий, сучасний спортивний майданчик облаштовано новими тренажерами та гімнастичним обладнанням для дітей різного віку, а також гойдалками та каруселями для наймолодших школярів.

- Символічно, що відкриття спортивного майданчика відбувається у День знань. Це означає, що держава піклується не лише про якісну освіту для кожної дитини, але й про здоров’я, цікаве дозвілля підростаючого покоління.

- Цей майданчик – чи не найкращий з тих, що встановлювалися у Кіровограді за останні роки. Зараз ми продовжуємо встановлювати нові безпечні дитячі ігрові майданчики у Кіровограді в рамках обласної програми «Центральний регіон-2015», - наголосив Андрій Ніколаєнко.

Міський голова Олександр Саінсус щиро привітав усіх учасників свята з відкриттям ще одного острівка здорового способу життя в обласному центрі. Він висловив переконання, що зусилля міської влади по залученню кіровоградської молоді до активних занять фізичною культурою і спортом сприятимуть вихованню на терені міста майбутніх якравих зірок кіровоградського спорту.

Радник народного депутата України Віктора Януковича Лідія Шевченко передала вітання від Віктора Вікторовича кіровоградським школярам, в якому він сподівається, що на спортмайданчику виростатимуть нові чемпіони і там завжди буде людно і гамірно.

Лідія Шевченко також запевнила, що Віктор Янукович докладе всіх зусиль, аби поряд зі спортивним комплексом у школи з’явився також новий футбольний газон.

З нагоди свята посадовці подарували учням школи комплект книг для шкільної бібліотеки та набір спортивних м’ячів.

Відразу після відкриття спортивного майданчика діти активно почали освоювати різноманітні тренажери. А як вплвають регулярні заняття спортом на розвиток особистості їм продемонстрували під час показових виступів кіровоградські майстри тхеквондо та кун-фу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44224 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua