МЕНЮ


24 квiтень 2015 - 15:30

У поліклініці облаштували пандус


Полікнічне відділення №3 КЗ “Поліклінічне об’єднання Кіровограда” стало доступнішим для людей з обмеженими фізичними можливостями. За кошти міського бюджету тут облаштували пандус для інвалідів, які пересуваються на візочках.

Перевірити, чи дійсно змонтований пандус буде зручним для людини на візку, взявся голова міської організації інвалідів “Сила духу” Олександр Перевєрзєв. Він здійснив контрольний підйом і залишився задоволеним конструкцією заїзду. Декілька зауважень виникло лише до облаштування проміжного майданчика на пандусі.

– Нам дуже важливою була думка саме людини, яка буде користуватися цим шляхом до приміщення поліклініки, і ми дуже вдячні Олександру Дмитровичу за те, що він знайшов час зробити таку потрібну експертизу, – повідомив секретар міської ради Іван Марковський. – Всі зауваження ми обов’язково врахуємо й оперативно внесемо зміни в конструкцію пандуса, це невеликий обсяг робіт, і вони не потребуватимуть значного часу. (Коли верстався номер, це вже теж було виконано. – Ред.).

– Ми дуже вдячні і міській владі, і Івану Марковському, і Віктору Ксенічу, будівельникам за цей пандус, – зазначив Олександр Переверзєв. – Людям на візках пандуси дуже потрібні, а тим більше – в лікувальних закладах, до яких часто доводиться звертатися кожному із нас.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34533 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua