МЕНЮ


13 грудень 2019 - 09:39

У пошуку юних митців


Ювілейна, п’ята виставка Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» пройде одночасно у 41 дитячому садочку та 15 школах Кропивницького. Про такий непересічний творчий проєкт розповів на пресконференції його організатор та натхненник власник місцевої галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

Протягом дев’яти років поспіль він займається різноманітними благодійними проєктами, які сприяють розвитку дитячої творчості. Чимало таких мистецьких конкурсів вийшло не лише на всекраїнський, а й світовий рівні. Конкурс дитячого малюнка «Щаслива дитина – квітуча Україна» став одним із таких. У цьогорічному конкурсі взяли участь 3276 дітей з більш ніж 80 населених пунктів України. Виставки робіт конкурсантів різних років проходили в США, Китаї, Швейцарії, Великій Британії, Латвії, Німеччині, Франції та інших країнах.

Ідею організаторів конкурсу про відкриття найбільшої в історії нашого міста, а можливо, і всієї України виставки дитячої художньої творчості підтримало управління освіти міської ради Кропивницького.

– Ця чудова ініціатива сприятиме розвитку дитячої творчості, сподіваюся, що до неї активніше долучаться школи міста, – зазначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, яка також взяла участь у пресконференції. – Ми вдячні за це Миколі Цуканову. Наступний же тиждень в навчальних закладах пройде під знаком конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна».

А представники дитячих садочків, які також були запрошені на пресконференцію, отримали по 40 робіт учасників конкурсу для оформлення виставок дитячих малюнків, відкриття яких відбудеться одночасно.

Микола Цуканов повідомив, що з огляду на масштабність проєкту до нього при підбитті підсумків долучаться меценати, які відберуть вподобані дитячі роботи і передадуть їх авторам свої подарунки. Так, наприклад, минулого року 49 українських художників подарувати дітям свої роботи. А всього меценати відзначили майже 500 минулорічних учасників з 2570, які надіслали свої роботи на конкурс.

– Я переконаний, що виставка дитячих малюнків прийде в гості до своїх майбутніх учасників! Якщо навіть невеликий відсоток вихованців садочків після ознайомлення з творчістю дітей з усієї країни потягнеться до олівця і пензлика, ми вважатимемо свою місію успішною, – зазначив Микола Цуканов.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua