МЕНЮ


15 червень 2018 - 13:01

У послідовників Гіппократа – торжество


13 червня в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького вітали працівників галузі охорони здоров’я з усієї області з їхнім професійним святом – Днем медичного працівника, який припадає на третю неділю червня.
Поздоровити медиків області разом з іншими посадовцями прийшли голова ОДА Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, народний депутат України Костянтин Яриніч, міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
– Люди довіряють вам найцінніше, що в них є, – своє життя. Тож у вас надзвичайно гуманна професія, навіть не професія, а покликання, – звернувся до медичних працівників Андрій Райкович. – Міська влада робила, робить і обов’язково робитиме все можливе, щоб вам було комфортно працювати, щоб заклади охорони здоров’я нашого обласного центру були оснащені найсучаснішим обладнанням, яке дає можливість точно діагностувати й ефективно лікувати. Уже нині в Кропивницькому діють заклади, якими може пишатися вся Україна: пологовий будинок з функціями перинатального центру, лікарня швидкої медичної допомоги, дитяче інфекційне відділення центральної міської лікарні. І ми не скидаємо обертів – реконструкція та ремонти медичних закладів Кропивницького тривають. Адже розуміємо, що завдання медика – лікувати людей, а місто має взяти на себе всі клопоти, щоб медичні працівники не хвилювалися за вчасність отримання заробітної плати та належні умови праці. У нас – амбітні плани, і ми їх обов’язково реалізуємо…
Андрій Райкович побажав медичним працівникам міцного здоров’я, щастя і професійного зростання та вручив відзнаки міської ради й виконавчого комітету Кропивницького. Зокрема, почесною грамотою міської ради та її виконавчого комітету нагороджено сестру медичну педіатричного відділення № 1 дитячої міської лікарні Анну Зінченко. Низці медпрацівників міський голова вручив грамоти й подяки міської ради та виконавчого комітету. Медичні працівники отримали також відзнаки й матеріальну винагороду й від інших посадовців. А артисти академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького привітали медиків святковим концертом.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33301 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua