МЕНЮ


31 травень 2019 - 14:51

У приватних перевізників – нова проблема


Чимало мешканців Кропивницького знову нарікають на незадовільне обслуговування приватними перевізниками окремих маршрутів увечері. І кількість таких звернень щомісяця зростає. Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради оперативно реагує на скарги. Зокрема, 28 травня відбулася нарада цього управління з керівниками автотранспортних підприємств обласного центру.

– Ми поставили чітку вимогу всім перевізникам – привести діяльність підприємств у відповідність з договорами на перевезення та паспортами маршрутів, якими встановлено регулярність руху транспортних засобів, – зазначив начальник управління Віктор Житник.

Але перевізники нарікають, що у Кропивницькому відсутні у належній кількості діагностичні центри, які перевіряють стан транспортних засобів під час обов’язкового технічного контролю. Законом України «Про дорожній рух» передбачено, що транспортні засоби, які беруть участь у дорожньому русі та зареєстровані територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України, підлягають обов’язковому технічному контролю відповідно до статті 35 цього закону. Дане питання потребує якнайшвидшого вирішення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24014 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua