МЕНЮ


23 грудень 2016 - 11:40

У “Різдвяному містечку” продаватимуть лише якісне


У будиночках «Різдвяного містечка», яке буде облаштоване під час новорічних свят на площі Героїв Майдану, продаватимуть лише якісну їжу. На цьому на апаратній нараді наголосив Андрій Райкович.
Слідкуватимуть за якістю товарів спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради. Начальник управління Сергій Горбовський запевнив, що в “казкових” будиночках, які в нашому місті встановлять вперше, торгуватимуть виключно сертифіковані підприємства.
Також напередодні Новорічних і Різдвяних свят в місті мають навести ідеальний порядок. Особлива увага повинна бути до громадських місць, де буде багато дітей, відзначив очільник міста. Оскільки погода дуже мінлива – сніг, ожеледиця, різкі зміни температури, всі комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі. Прибирання вулиць, посипка, своєчасне вивезення сміття – це ключові завдання для всіх служб.
Звернувся Андрій Райкович і до правоохоронців:
– Місто має бути безпечним під час проведення масових заходів. Звертаємо особливу увагу на торговельні мережі, де продаються алкогольні напої. Практика показує, що де їх купують увечері, там і розпивають. Також прошу керівників усіх виконавчих органів забезпечити графіки чергових на всі свята і охорону приміщень бюджетних установ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36004 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua