МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:41

У селі Суботці під час пошуків зниклої дівчини знайшли рештки двох людей


За інформацією правоохоронних органів, у селі Суботці Знам’янського району за тиждень пошуків 16-річної Діани Хріненко правоохоронці та волонтери в хащах у посадці на території села знайшли рештки чоловіка. Імовірно того, що зник півроку тому.
– Близько 11:29 було виявлено скелетований труп людини. Особу чоловіка встановлено, це місцевий житель 1952 року народження, який перебував у розшуку з травня 2018 року. Попередня причина смерті – самогубство, – повідомили правоохоронці.
За інформацією з іншого джерела, крім знахідки скелетованих решток, кілька днів тому в посадці на території села знайшли рештки ще одного чоловіка. За візуальними ознаками померлий пролежав на місці виявлення тривалий час.
Днями в селі Суботці, де зникла 16-річна Діана Хріненко, побував перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. Він поспілкувався з місцевими жителями, провів робочу нараду, під час якої заслухав звіти керівників кримінального блоку та інших служб поліції щодо вжитих оперативно-розшукових заходів, вивчив матеріали справи, дав низку доручень з приводу подальшої роботи з розшуку неповнолітньої. Також перший заступник голови Нацполіції наголосив на персональній відповідальності керівника кримінальної поліції області в організації пошукових заходів.
– Наголошую, ви маєте в найкоротший термін встановити місцезнаходження зниклої дитини. Усю зібрану інформацію слід ретельно проаналізувати. Ви маєте відтворити кожну хвилину подій того дня. Найменша деталь може допомогти в пошуках дівчини, – підкреслив В’ячеслав Аброськін, наголосивши, що розшук дівчини перебуває на контролі керівництва Нацполіції.
Нагадаємо, 24 серпня в селі Суботці Знам’янського району Кіровоградської області не повернулася додому 16-річна Діана Хріненко. Вона пішла на святкування Дня Незалежності України. Вночі розмовляла зі своїм хлопцем по телефону, раптом закричала, що на неї напали, потім зв’язок обірвався. На тому місці згодом було знайдено закривавлений телефон.
У розшуку зниклої беруть участь працівники поліції, рятувальники, військовослужбовці Нацгвардії та представники громадськості. На місці події знайдено ланцюжок з ладанкою та зображенням Миколи Чудотворця. Ішлося про те, що його власник причетний до зникнення дівчини. Однак поки що ніякої конкретної інформації щодо цього немає. На місці ймовірного зникнення дівчини працюють кінологи, водолази, використовують гелікоптери. Пошуки неповнолітньої тривають.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38733 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua