МЕНЮ


2 листопад 2018 - 10:05

У школі-інтернаті – нова спортивна зала


У Кропивницькому вже третій рік поспіль з ініціативи міського голови Андрія Райковича капітально ремонтують шкільні спортивні зали. Цьогоріч оновили спортивний зал у школі-інтернаті – ліцеї «Сокіл». До кінця року також буде завершено ремонти у спортзалах гімназії № 9, шкіл «Мрія», № 12, 18 і 32, у малому спортзалі школи № 1.
На врочисте відкриття спортзалу в інтернаті 29 жовтня до школярів та педагогів прийшли секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко та депутат міської ради Олег Краснокутський.
Червону стрічку на порозі капітально відремонтованого спортивного залу перерізали Андрій Табалов і головний інженер ПП «Енерго» Віктор Ніколаєнко.
– Дуже важливо прищеплювати дітям любов до занять спортом з раннього віку, оскільки від здоров’я нації залежить її майбутнє, – сказав Андрій Табалов, оглядаючи новісінький спортзал. – Тільки здорова молодь зможе працювати на користь Україні. Вірю в те, що зовсім скоро ситуація зміниться і що молоді люди вже не їхатимуть на заробітки до інших країн, а матимуть роботу до душі тут, на рідній землі. Але для цього нам треба наполегливо працювати, що ми разом і робимо. А педагогам бажаю всього найкращого, щоб у цьому оновленому залі ви виховали якомога більше якщо не чемпіонів, то принаймні здорових хлопців і дівчат.
Від колективу освітнього закладу висловився учитель фізкультури й одночасно батько однієї з учениць Євгеній Горенко.
– Сьогодні здійснилася мрія багатьох учнів та їхніх батьків, школа тепер має новий спортивний зал з усіма зручностями та необхідним спортивним інвентарем, – сказав він.
Подякував за увагу до шкільних потреб і директор навчального закладу Сергій Сторчаус. А разом із тим розповів, що у зв’язку зі збільшенням кількості учнів школа потребує нових убиралень. Секретар міської ради уважно вислухав директора і взяв до уваги почуте.
Загалом, на ремонт спортзалу, роздягалень та створення душових кімнат і приміщення для вчителів з міського бюджету було виділено 1 мільйон 423 тисячі гривень. Замінено старі дерев’яні віконні рами на металопластикові, постелено нову дерев’яну підлогу, відремонтовано стелю, облаштовано місце для зберігання спортивного інвентарю, змонтовано сучасне освітлення та встановлено нові баскетбольні щити й шведські стінки. Крім того, у спортивному залі повністю оновлено систему опалення та встановлено сучасні батареї.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36479 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua