МЕНЮ


2 березень 2018 - 07:49

У школах та лікарнях має бути тепло


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручмв профільним управлінням міськради постійно контролювати температурний режим у навчально-виховних і лікувальних закладах.
– Зараз – морози, – зазначив міський голова на апаратній нараді у понеділок. – Тому потрібен посилений контроль за температурою у закладах, де перебувають діти і хворі. Щоб нижче 18 градусів тепла у школах, садочках і лікарнях не було.
Особлива увага – комунальним мережам
Під час посилення морозів особливу увагу слід приділяти стану водопровідних та теплопостачальних мереж. На цьому наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Ми бачимо, що зараз багато поривів на водопроводах, – зазначив міський голова. – Я не розумію: працівники ж водоканалу запевняли, що переоснастили свої мережі системами проти гідроударів, контролю тиску. Аварія – це відсутність води, тепла в домівках кропивничан. Цього не можна допускати, тим більше, зараз. Усувати такі пориви нині дуже складно й затратно. Хочу також звернути увагу тепловиків: аварійні роботи слід виконувати якісно, а не розривати абияк ділянки, а потім абияк їх закопувати. Ми не для того вкладаємо такі великі гроші з міського бюджету в ремонти доріг та прибудинкових територій, щоб потім знову за вас виконувати всю роботу. Це злочин проти громади.
GPS-навігатори придбали, а до диспетчерського пункту не підключають
В обласному центрі перевізники не хочуть працювати прозоро, тому не підключаються до центрального пульту управління. Про це міський голова Андрій Райкович сказав на апаратній нараді у понеділок.
– Коли вони кажуть про диспетчеризацію – то від лукавого. Запровадили GPS-навігацію і не підключають техніку до центрального пульта управління. Підприємці не хочуть, щоб місто чітко бачило, скільки вони мікроавтобусів на маршрути випускають, скільки “фантомів” на маршрутах, наскільки в зоні чорної економіки цей ринок, – підкреслив Андрій Райкович.– Сором, коли підприємство Варванської приходить захищати свій проект, щоб отримувати договір на роботу в 2018 році, і показує, що на маршрут вона буде виставляти 40 мікроавтобусів, а водіїв при цьому на підприємстві числиться тільки дев’ятеро. Контролюючі органи чим займаються, хіба не можна взяти «в оборот» таких роботодавців?! Чому одні повинні працювати в легальному секторі економіки, збагачуючи державу, а хтось собі дозволяє отакі фокуси? Водії хамлять пасажирам, пільговикам. Напевне – це помста владі за запровадження нових маршрутів, появу автобусів великої місткості, нових тролейбусів. Я завжди підкреслюю: ми всіляко підтримуємо малий та середній бізнес, прагнемо, щоб він розвивався. Ніхто не заважає перевізникам виставляти на маршрути свій великогабаритний транспорт, однак вони явно не збираються поліпшувати свою матеріально-технічну базу. Але влада послідовно буде працювати над тим, щоб підвищувати якість перевезень в місті, незважаючи на опір.
Міський голова вимагає від “Екостайлу» обіцяного
У понеділок на апаратній нараді міський голова Кропивницького Андрій Райкович знову розкритикував роботу підприємства «Екостайл», яке займається вивезенням і захороненням твердих побутових відходів.
– Минулого року виконавчий комітет погодив пропозицію керівництва підприємства щодо підвищення ціни за вивезення твердих побутових відходів, – зазначив Андрій Райкович.– Воно так скаржилося, що тарифи не покривають витрати, так переконливо про це говорило, що аж плакати хотілося, хоч субсидію їм виділяй. Тарифи ми підвищили, а натомість керівники «Екостайлу» обіцяли встановити на території Кропивницького нові сучасні підземні контейнери для сміття, закупити сучасну техніку. Минув рік, а зрушень я не бачу. Де машини, які ви обіцяли закупити? Де ці підземні контейнери? Де перспектива розвитку? Це – окозамилювання. Ви повинні не лише гроші з людей збирати, а робити реальні кроки вперед, інакше ми почнемо рушити монополію! Ми вже навчилися це робити ефективно! Тож найближчим часом повинні побачити реальні результати вашої роботи, перспективну програму розвитку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.54513 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua