МЕНЮ


31 серпень 2018 - 11:19

У школу – з подарунками


Уже стало хорошою традицією, що напередодні першого вересня майбутні першокласники отримують від міського голови Кропивницького Андрія Райковича новенькі шкільні наплічники та шкільне приладдя. Не порушив усталеного звичаю очільник міста й перед початком цього навчального року.
Діти з багатодітних родин, а також ті, чиї батьки загинули під час антитерористичної операції на Сході України, разом зі своїми рідними прийшли до міської ради завчасно. І правильно зробили, адже на них очікував Сонячний Зайчик з громадської організації «Центр розвитку людини та сім’ї «Сонячний зайчик». Цей казковий персонаж не лише став «локомотивом», за яким, наче вагончики, кружляли площею біля міської ради дітлахи, а й грався з ними в хмаринку та відгадував разом з ними загадки.
Після цих веселих ігор на зустріч з дітьми та їхніми рідними, переважно мамами, прийшли Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.
– Мені дуже приємно вітати вас, любі діти й шановні батьки, у переддень Дня знань на території міської ради звертатися до вас зі словами щирого побажання щастя, здоров’я, радості. Зовсім скоро ви всі почнете навчатися в школі. Я не помилився, і діти, і ви, шановні батьки, розпочинаєте навчатися. Ваші діти вперше переступлять поріг школи, яка, щиро цього бажаю, стане для них рідною. А я, як міський голова, робитиму все можливе, аби їм там було комфортно, щоб нова українська школа дійсно була новою, ще однією рідною сім’єю для дітей, щоб вони додали до кола своїх друзів ще багато-багато нових, щоб їм було затишно, цікаво, щоб вони здобували знання, які допоможуть стати гідними громадянами нашої держави, рідного міста Кропивницького. Вітаю всіх вас із цим світлим і прекрасним святом.
До цих щирих побажань приєднався й Андрій Табалов.
– Це дуже добре, що ми разом у цю гарну сонячну днину напередодні Дня знань зібралися всі разом, – сказав він. – Бажаю вам гарного настрою кожного дня, а батькам зичу, щоб діти завжди вас тішили, щоб ви раділи найменшому їхньому успіхові.
Міський голова та секретар міської ради вручили сорока майбутнім першокласникам з багатодітних сімей та шістьом їхнім одноліткам, дітям загиблих під час антитерористичної операції земляків, шкільні наплічники з канцелярськими наборами першокласника, а п’ятдесятьом старшим школярам із п’ятнадцяти багатодітних сімей, які відвідують гуртки та секції, – шкільні сумки з канцелярським приладдям і подарунковими наборами.
На одного з учасників свята, Андрійка Коваленка з будинку сімейного типу Діордіц, очікував сюрприз. Ця родина мешкає в селищі Новому нещодавно. У їхньому новому світлому будинкові під час входин Андрій Райкович пообіцяв хлопчині на перше вересня новенький планшет. І своєї обіцянки міський голова дотримався: подарував Андрійкові омріяний ним електронний пристрій.
Для присутніх заспівала пісню «Здрастуй, школо, рідна школо!» юна вокаліста Софійка Михайленко, а після цього всіх дітей запросили посмакувати морозивом від кропивницької фірми «Ласка».
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА1 вересень 2018 - 21:06
Шура (вст)

цікава стаття

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36117 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua