МЕНЮ


20 лютий 2004 - 16:52

У СВОЇЙ РОБОТІ МІЛІЦІЯ НЕ ПОВИННА ДОПУСКАТИ ПРОРАХУНКІВ І ПОМИЛОК


На засіданні начальник УМВС в області полковник міліції Валерій Нонік проаналізував оперативно-службову діяльність органів та підрозділів внутрішніх справ Кіровоградщини і визначив завдання міліції на 2004-й рік. Торік обрана стратегічна лінія на реєстрацію всіх, без винятку, повідомлень громадян про злочини та на вжиття ефективних заходів щодо їх розкриття. Нові підходи до оцінки діяльності, які базуються на підвищенні рівня довіри громадян, призвели до збільшення кількості зареєстрованих карних проявів. Це об'єктивне явище, тому керівництво кіровоградської міліції координує свою роботу на розкритті й розслідуванні усіх повідомлень та заяв.

У цілому криміногенна ситуація в області хоча й складна, але стабільна, прогнозована і перебуває під контролем міліції. Разом з тим, як підкреслив полковник Нонік, міліція у своїй роботі не повинна допускати прорахунків і помилок. А такі випадки, на жаль, ще мають місце. На засіданні були, зокрема, піддані критиці підрозділи по боротьбі з організованою злочинністю, вказано на низький рівень протидії криміналітету та на недостатню роботу щодо виявлення злочинів у сфері економіки.

У роботі розширеного засідання колегії УМВС в області брали участь заступник Міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Василь Жук, голова обласної державної адміністрації Михайло Черновол та начальник управління СБУ в області Іван Конох.

У своєму виступі генерал Жук дав оцінку діяльності кіровоградської міліції за минулий рік та підбив підсумки заходів щодо протидії правопорушенням на ринку спирту та алкогольних напоїв, проведених органами внутрішніх справ області цього року. Заступник міністра окреслив також основні пріоритети у діяльності міліції на цей рік, що випливають із завдань та доручень Президента України Леоніда Кучми, визначених на Всеукраїнській нараді з проблем боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Наріжним каменем у діяльності органів внутрішніх справ залишається руйнування ганебної політики укриття злочинів від обліку, а головним критерієм їх роботи будуть показники розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів і оцінка цієї роботи населенням. Серед головних завдань — боротьба з економічною злочинністю, особливо з її організованими формами. Актуальним також є питання протидії організованій наркозлочинності. Значна увага приділятиметься проблемам професійної підготовки кадрів. Адже переважна частина недоліків у боротьбі зі злочинністю пов'язана з недостатнім професіоналізмом окремих працівників правоохоронних органів. Насамперед, їх керівної ланки. Саме тому після засідання усі начальники міліцейських підрозділів області та їх заступники складали заліки з фізичної, вогневої та спеціальної підготовки.

Зазначивши, що першочергові завдання перед органами внутрішніх справ визначено, заступник міністра Василь Жук закликав учасників засідання мобілізувати увесь особовий склад на їх безумовне виконання. Адже суспільство чекає від правоохоронців конкретних, послідовних та рішучих дій у цьому напрямку.

Володимир ПОЛІЩУК
ЦГЗ УМВС в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34492 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua