МЕНЮ


20 вересень 2013 - 15:13

У трьох магазинах з п’яти прокололися


Як відомо, алкоголь та сигарети неповнолітнім продавати законодавством заборонено. Однак, на жаль, не всі продавці про це пам’ятають.

Фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді регулярно проводять спільно з правоохоронцями і працівниками служби у справах дітей виконкому міської ради рейди торговельними закладами обласного центру і виявляють таких порушників. Днями теж перевірили п’ять магазинів і в трьох із них зафіксували продаж слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Осіб, які реалізовували зазначену продукцію неповнолітнім, буде притягнуто до адміністративної відповідальності. З неповнолітніми та їхніми батьками проведено профілактичні бесіди.

Варто зауважити, що далеко не в усіх магазинах Кіровограда дотримуються й заборони продажу алкогольних напоїв з 22-ї до 8-ї години. Однак є і позитивні приклади. Зокрема, постійно відмовляються продавати алкоголь у невизначений час продавці магазину "Файна маркет", що напроти кінотеатру "Зоряний". Зокрема, автор публікації став очевидцем такої картини: уранці у вівторок (за кілька хвилин до восьмої) як не вмовляв покупець дівчину продати йому пляшку пива, кажучи, що ніхто і не побачить, вона відмовила спраглому чоловікові, та ще й невеличку юридичну консультацію, так би мовити, безкоштовно надала, процитувавши закон. Чому вирішив про це розповісти? Про порушників, як правило, повідомляють часто, а ось про сумлінних продавців – майже ніколи. Тож нехай буде прикладом іншим.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36341 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua