МЕНЮ


1 липень 2010 - 09:26

У вашому кафе звучить музика? Сплатіть за це роялті!


Така норма, наголосив Микола Цуканов, передбачена Законом України «Про авторські та суміжні права» та постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року №71, а використання авторських творів без договору є порушенням прав інтелектуальної власності.

Чинним законодавством, звернув увагу Микола Цуканов, встановлено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності.

Розмір, порядок та умови виплати винагороди за комерційне використання опублікованих з комерційною метоб фонограм, відеограм, їх примірників та зафікосваних у них виконань викладені у вищезгаданій постанові Кабінету Міністрів (у середньому роялті становить від одого до п’яти відсотків доходів, одержаних з того виду діяльності, у процесі якої здійснюється використання об’єктів суміжних прав), а з переліком організацій колективного управління, зареєстрованих в Україні, їхніми адресами та контактними телефонами можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Державного департаменту інтелектуальної власності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4331 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua