МЕНЮ


29 серпень 2014 - 11:15

У Всевишнього просили миру


Учора, на свято Успення Пресвятої Богородиці, відбулося богослужіння на подвір’ї будинку Кіровоградської міської ради, де колись височів Святоуспенський кафедральний собор (головний православний храм Єлисаветграда), на що вказує і встановлений у цьому місці хрест. У богослужінні взяли участь священнослужителі кількох кіровоградських храмів – Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці, Святопреображенського та Успенського соборів. Віряни, які прийшли на місце зруйнованого храму, молились та просили у Бога миру українській землі.

Як розповіла начальник управління внутрішньої політики міської ради Надія Грищенко, Святоуспенський кафедральний собор існував у Єлисаветграді – Кіровограді до 1944 року, коли він був зруйнований при визволенні міста від гітлерівських загарбників. Відновлювати його радянська влада не стала, а на його місці було розбито сквер. Згодом, у 1954 році, тут звели будинок обкому партії. А після проголошення незалежності України тут встановлено хрест, куди щороку 28 серпня, у день храмового свята, віряни приходять молитися.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38706 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua