МЕНЮ


11 сiчень 2019 - 13:35

У їхніх нових квартирах обов’язково поселиться щастя


Одинадцятеро сиріт із Кропивницького у минулому році отримали омріяне власне житло. Міська влада за кошти субвенції з державного бюджету купила їм однокімнатні квартири – благоустроєні, з добротними ремонтами, автономним опаленням. Молоді люди щасливі, що тепер мають власний дах над головою, адже у декого з них є сім’ї, підростають діти. Тож житло стане для цієї молоді запорукою подальшого успішного життя.

Зі сльозами на очах отримував документи на власну квартиру на вулиці Поповича Руслан Паламарчук. Зараз він проходить строкову службу у Збройних силах України. Але заради цієї визначної події у власному житті він приїхав до Кропивницького. І радості юнака не було меж. Раділа разом із ним і його бабуся Анна Павлівна. Вона й уявити не могла, що мрія про власну квартиру для онука стане реальністю. До цього часу вона з двома своїми онуками тулилася в однокімнатній малосімейці. І ось тепер старший Руслан переїде жити окремо.

– З осені Руслан служить в армії, – розповіла Анна Павлівна. – Щоб побачити своє нове житло, він приїхав з Дніпра, де розташована його військова частина. Був дуже схвильований і щасливий. У 2013 році брати осиротіли – померла їхня мама, яка виховувала їх без батька. Потім я як могла самотужки піднімала хлопців. Руслан закінчив профтехучилище №4, здобув професію зварника. Але за спеціальністю попрацювати не вдалося. Трудився там, де була робота. Намагався заробити більше грошей, щоб допомагати мені та молодшому братові. Думаю, після армії він повернеться змужнілим і відповідальнішим, створить сім’ю, адже тепер буде куди привести молоду дружину.
Начальник управління захисту дітей міської ради Тетяна Тимоховська розповіла, що головною вимогою при купівлі житла для сиріт була його повна готовність до проживання, щоб молода людина в’їхала у квартиру і могла там жити. Обирали найкращі пропозиції на ринку житла. А потім вже кожен із щасливих отримувачів житла вирішуватиме, як її благоустроїти на власний розсуд. Ось і ця квартира, із щойно зробленим ремонтом: нові шпалери, кахлі у ванній кімнаті, туалеті та кухні, пластикові вікна. Колишня господарка квартири робила ремонт для своєї дочки, а значить, добротно і якісно. Тепер в ній господарюватиме Руслан. Приїздив він разом із своїм командиром. Той був щиро здивований тим, що його солдат став щасливим власником квартири. Тому передав особливу подяку від командування частини міській владі Кропивницького за те, що вона потурбувалась про молодого воїна, тепер йому служитиметься спокійніше і впевненіше.

А ось Сабіна Литвин, яка також стала одним із щасливих новоселів, отримала омріяну однокімнатну квартиру на вулиці Чигиринській. Колишні власники залишили їй навіть меблі – в’їжджай і живи.

– До цього щасливого моменту в моєму житті я проживала то у однієї, то у іншої тітки, – розповідає дівчина. – Документи на квартиру я отримала буквально на днях. Враження якнайкращі. Не було жодних труднощів із отриманням та оформленням документів. Зараз я працюю в Дніпрі, але тепер думаю підшуковувати роботу вдома, бо тепер маю власне житло. Це для мене дуже великий подарунок.

У Сабіни підростає маленька донечка Софійка. Їй три з половиною рочки. Радіють разом із Сабіною і її рідні та друзі. Вже принесли в нове житло подарунки.

Сама дівчина будує великі плани на майбутнє: хоче вступити до технікуму. Думається, що все вдасться Сабіні. Головне, що путівка у самостійне життя є!

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37972 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua