МЕНЮ


26 листопад 2001 - 19:37

УЧИТЕЛЮ — СТАТУС ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ!


Цей документ було підготовлено “Демократичним союзом” ще влітку. Упродовж громадської експертизи, що тривала півроку, в усіх регіонах України відбулися вчительські наради і батьківські збори, на яких ідеї і нововведення проекту жваво обговорювалися. “Демсоюз” отримав понад півтисячі відгуків та пропозицій від зацікавлених — батьків, учителів, науковців, вихователів. Зокрема, найбільше відгуків містять пропозицію надати вчителеві статус держслужбовця. Також схвально громадськість оцінила ідею підвищення надбавок за вислугу років та підвищення соціального статусу педагога тощо.

Фахівці “Демократичного союзу” ретельно опрацювали всі пропозиції вчительського загалу, і зведену інформацію вже передано до фракції партії у ВР, яка уважно слідкуватиме за проходженням законопроекту і зробить все можливе для того, щоб він якнайшвидше був розглянутий на пленарному засіданні, повідомляє прес-служба “Демсоюзу”.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24484 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua