МЕНЮ


12 лютий 2010 - 14:56

УЧИТИСЬ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО…


Ректор інституту доктор педагогічних наук Олександр Барно стверджує, що записатись на ці безкоштовні курси може кожен пенсіонер, який бажає навчатись.

– Був би студент готовий навчатись, а вчитель знайдеться, – сказав Олександр Миколайович. – Кожному із цих наших слухачів хочеться йти в ногу з часом, учитись і осягати нове. Наші викладачі навчають їх користуватись комп’ютерами, за бажання вони можуть вивчати англійську, німецьку мови чи навіть латинь. Людей середнього і старшого віку дуже цікавить, як зберегти здоров’я, як не дати хворобам заволодіти тілом. А у нас – і курси масажу,і гімнастика, і цікаві та корисні лекції.

Чотири рази на місяць, на другу зміну в середу, на дві пари до інституту розвитку людини "Україна" приходять немолоді студенти. На першій парі вони зустрічаються з цікавими людьми, а вже на другій вчаться користуватися всесвітньою мережею Інтернет або вивчають іноземні мови. У кінці року кожен з них отримає відповідний сертифікат. Інститут готує літопис з фотокартками випускників, які отримає кожен студент-пенсіонер…

На одну з перших пар до цих студентів завітав міський голова Володимир Пузаков (на знімку), який розповів присутнім про те, що йому вдалося зробити, перебуваючи на своїй посаді. Зупинився він на нинішніх міських проблемах, а також поділився планами на майбутнє. У літніх людей було багато запитань до керманича міста. На більшість з них той дав вичерпні відповіді. Цікавляться пенсіонери не лише проблемами міста, а й загальнодержавними. Наприклад, чому не працюють заводи, фабрики, чому такий занепад у державі. Наприкінці зустрічі Володимир Пузаков подякував усім за активну життєву позицію і сказав, що переконався в тому, що вчитися насправді ніколи не пізно.

Ганна ГОРОБЦОВА, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42153 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua