МЕНЮ


9 вересень 2017 - 06:56
Учні з Кіровоградщини здобувають усе більше призових місць на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах

Важливим показником успішності є результати, які учні демонструють під час олімпіад.
За інформацією начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимира Таборанського, на ІІІ етапі обласної олімпіади визначились лідери – учні з міста Кропивницького, Олександрії, Світловодська, з Долинського району та Бобринецької ОТГ.
Серед аутсайдерів – Устинівський район, що не здобув жодного призового міста на обласному рівні. Дещо кращі результати продемонстрували учні з Онуфріївського району (3 дипломи), Олександрійського району – 3, Новоукраїнського – 4, Вільшанського – 5.
Володимир Таборанський відзначив, що також збільшилася кількість переможців від області на всеукраїнському рівні.
За його словами, суттєво зросла й якість отриманих дипломів.
– Якщо попередній рік ми мали переважну кількість отриманих дипломів (80 відсотків) ІІІ ступеня, то нинішнього року вже маємо 3 дипломи І ступеня, 4 дипломи ІІ ступеня та 6 дипломів ІІІ ступеня, – повідомив він.
Серед предметів, з яких учні з нашого краю здобули перемоги на всеукраїнському рівні, – історія, географія, інформаційні технології, економіка, біологія, фізика, іспанська та французька мови.
Серед навчальних закладів, учні яких здобули найбільше перемог в олімпіадах, – гімназія № 9, НВО «Вікторія-П», НВК № 34, НВО № 6 (м. Кропивницький), Олександрійський колегіум, НВК «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа» ІІ ступеня, Олександрійська гімназія ім. Шевченка (м. Олександрія), спеціалізована школа № 7 (м. Світловодськ).
Варто також зазначити, що учень з Голованівська Андрій Цепко став переможцем міжнародної олімпіади з інформатики.
Аналізуючи результати діяльності Малої академії наук, Володимир Таборанський відзначив, що тут також є значні здобутки. Так, нинішнього року переможцями стали 19 майбутніх науковців. Завдяки таким результатам наша область посіла 13-те місце в державі.
Лідерами з підготовки майбутніх науковців залишаються обласний навчально-виховний комплекс (12 переможців), навчальні заклади міста Бобринця та Новомиргородського району (по 2 переможці), Гайворонського району, міста Олександрії та Кропивницького (по 1-му переможцеві).
Також за успіхи в навчанні та перемоги в олімпіадах учениці з Кіровоградщини Ольга Сухоярська та Наталія Холодовська отримали стипендії Президента України і вже навчаються в престижних вишах України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.7113 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua