МЕНЮ


7 травень 2015 - 14:46

Удвічі менше, ніж торік


Тільки двом рестораторам – власникам закладів «Куба» та «Черчілль» дозволено зараз займатися літньою торгівлею на вулиці Дворцовій в Кіровограді. Термін дії дозволу на це – до 30 червня нинішнього року. Так розпорядився учора виконком міської ради.

Коментуючи це рішення, заступник міського голови Сергій Васильченко спершу нагадав кореспонденту «Вечірки» про плани влади Кіровограда, заявлені нею ще торік, упорядкувати літню торгівлю в місті шляхом ухвалення відповідного положення – регуляторного акта. Проект цього документа розроблено профільним управлінням міськради, але через зауваження Державної регуляторної служби його не ухвалено. Тож профільне управління міськради, аби впорядкувати літню торгівлю, запропонувало виконавчому комітету внести деякі зміни та доповнення до його ж, виконкому, чинного рішення «Про визначення місць для здійснення сезонної торгівлі в місті Кіровограді» за номером 290, ухваленого у квітні 2012 року. І виконком учора ці корективи вніс.

Зокрема, відповідно до зміненого 290-го рішення, на вулиці Дворцовій не має бути літніх кафе, окрім спільного майданчика закладів «Куба» та «Черчілль», проект якого погодило управління містобудування та архітектури міської ради. Решта рестораторів, у тому числі ті, які під виглядом сезонної торгівлі побудували на тамтешньому тротуарі криті конструкції, такої згоди не отримали. Усього ж право торгувати з літніх майданчиків в Кіровограді в цьому сезоні мають близько сімдесяти суб’єктів господарювання. За словами Сергія Василенка, це – удвічі менше, ніж минулорічного сезону.

Що стосується дати закінчення дії дозволів здійснювати таку торгівлю – 30 червня нинішнього року, цю обставину Василенко пояснив так: з 1 липня пиво отримає статус алкогольного напою, тож діятимуть нові правила його продажу. Влада Кіровограда, запевнив заступник міського голови, зреагує на ці зміни оперативно.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38889 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua