МЕНЮ


24 червень 2005 - 16:01

УКРАЇНА ТА МЕКСИКА ПОГЛИБЛЮВАТИМУТЬ МІЖПАРЛАМЕНТСЬКІ ВЗАЄМИНИ


"Ми переконані, що Ваш візит дозволить започаткувати постійний політичний діалог між нашими країнами", — зазначив Володимир Литвин.

Він поінформував Президента Мексиканських Сполучених Штатів про діяльність групи дружби у Верховній Раді України і звернувся з проханням передати керівництву парламенту Мексики запрошення відвідати Україну з офіційним візитом. "Ми дуже хотіли б започаткувати системні стосунки на рівні парламентів", — зазначив Володимир Литвин.

В.Фокс назвав "доречною й ефективною пропозицію активізувати міжпарламентські взаємини", які вважає невід'ємною складовою міждержавних українсько-мексиканських стосунків. За його словами, в ході зустрічей під час візиту окреслено основні напрямки співпраці, реалізація якої могла б розкрити потенціал відносин між Україною та Мексикою.

Володимир Литвин висловив переконання, що обидві країни мають можливість "дивитись на якісно нові наукоємкі напрямки співпраці, які забезпечать прорив у 21-му столітті". Серед таких, зокрема, було названо співпрацю у сфері науки, авіабудування, вищої освіти. "З боку Верховної Ради України буде підтримка зусиль уряду з поглиблення співпраці з Мексикою", — підкреслив Литвин.

У свою чергу В.Фокс відзначив , що ця зустріч — "це зустріч двох націй, вільних і демократичних у процесі консолідації, і вона призведе до нової якості відносин і поліпшення життя громадян обох країн".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25478 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua