МЕНЮ


21 лютий 2014 - 14:49

Украв ведмедя


Чого тільки не крадуть у супермаркетах! Наприклад, кіровоградець Н. (власник атестата про середню освіту, не одружений, не судимий, без певних занять) у листопаді минулого року попався в "Копилке", що на вулиці 50 років Жовтня,1-а, на крадіжці іграшкового ведмедя (повна назва іграшки – "Ведмідь, товариш Маші").

Злодія затримали магазинні охоронці, коли він з ведмедем в руках намагався вийти із торговельного залу через турнікет на вході. Тримаючи недавно відповідь у Кіровському райсуді, молодик заявив, що не винен. Він пояснив, що хотів купити іграшку своїй дівчині, але заблудився в супермаркеті, не знайшов каси, помилково пішов до входу в торговельний зал.

Суд у це не повірив і призначив злодієві покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.

У подібній справі розбирався недавно Ленінський райсуд. Її фігурант обвинувачувався у крадіжці в серпні минулого року з магазину "АТБ" пляшки джину, двох шматків ковбаси та пакету корму для котів (його теж затримали охоронці торговельного закладу).

Підсудний не заперечував проти обвинувачення. Його засудили до позбавлення волі на рік, але звільнили від цієї кари і дали 12-місячний випробувальний строк.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3885 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua