МЕНЮ


29 липень 2016 - 14:50

“Украв, випив – в тюрму! Романтика...”


У травні цього року наша газета розповіла про випадок, який стався на вулиці Волкова у Кропивницькому. Тоді серед білого дня (було близько одинадцятої) якийсь зухвалець зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок з кулоном вартістю близько шести тисяч гривень.
Був святковий день, на вулиці (це відбулося недалеко від відділення “Укрпошти”) – повно народу. Та й жінка йшла не одна, а з дорослою донькою. Але це не зупинило грабіжника, настільки він був упевнений у собі, у своєму, так сказати, кримінальному таланті. Він просто підійшов до жінок упритул, рвонув з шиї старшої з них прикрасу і щосили дав драла.
Поки ошелешена потерпіла приходила до тями (мало того, що злякалася, так ще й коли злодюга тягнув за ланцюжок, він шию їй добряче травмував), донька набрала номер “102". Патрульні були недалеко, тут же прибули і, почувши опис зловмисника, вирушили на його пошуки. Йому далеко втекти не вдалося – затримали чоловіка буквально через півгодини...
А нещодавно, на початку липня, грабіжник постав перед Кіровським районним судом Кропивницького. З’ясувалося, цей чоловік – стріляний горобець: неодноразово судимий за пограбування, він опинявся за гратами і на два, і на п’ять, і на шість років. Як казав герой радянської комедії “Джентльмени удачі”: “Украв, випив – в тюрму! Романтика...” До речі, на момент скоєння нападу на жінку минуло всього три місяця з часу закінчення останньої “відсидки” кропивничанина. І при цьому всьому на суді прозвучала інформація: виявляється, цей “джентльмен удачі” за місцем проживання характеризується ... позитивно (?!). Цікаво, в кого піднялася рука написати таку характеристику?
Але, незважаючи на неї, суддя визнав, що підсудний на шлях виправлення ставати не збирається і, перебуваючи на волі, “становить загрозу для суспільства”, тому своєю ухвалою ізолював його від цього самого суспільства на чотири роки. Романтика!
Світлана НАДУТЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36335 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua