МЕНЮ


14 серпень 2015 - 13:17

"Укроп" відкриває двері. Комуністів, екс-регіоналів та бандитів просять не звертатися


Не менше ніж 15 відсотків голосів сподіваються отримати на місцевих виборах представники новоствореної політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Про це журналістам повідомили народний депутат України, член політради партії Віталій Купрій та голова обласної парторганізації цієї політичної сили Михайло Бєжан під час презентації цієї політичної сили в Кіровограді.

Свого часу біл-борди із бабусею, яка пообіцяла переписати свою квартиру на кота, якщо її онук проголосує за Партію регіонів, наробили чималого переполоху серед керівництва цієї, тоді домінуючої на політичному просторі України, партії. На власника рекламної агенції, яка розмістила таку рекламу, Віталія Купрія, було відкрито кримінальну справу. Чоловік був вимушений виїхати з України. Але часи змінились, тепер він – народний депутат від одного з округів Дніпропетровської області, приєднався до дніпропетровської команди, яка рік тому взяла на себе відповідальність за недопущення сепаратизації цієї прифронтової області, утримала стабільність ситуації, і тепер Дніпропетровщина стала взірцем проукраїнськості Центральної України.

Відповідаючи за партійне будівництво партії “УКРОП” по всій Україні, Віталій Купрій не оминув своєю увагою Кіровоград, де процеси розбудови осередків цієї політичної сили лише розпочались.

– Ми відвідуємо кожну область, проводимо благодійні заходи, в рамках яких відвідали обласний шпиталь для ветеранів, де лікуються учасники антитерористичної операції, – зазначив Віталій Миколайович. – Допомогли ліками, поспілкувались із бійцями АТО, тому що ідеологія нашої партії якраз і полягає в тому, що долучити до патріотичного руху якомога більшу кількість людей, які відчувають свою відповідальність за країну. Ми апелюємо до нашого електорату – воїнів АТО, людей, які підтримали революцію Гідності, волонтерів та інших, пропонуємо їм співпрацювати, прагнемо об’єднати патріотів у кожній області, на регіональному рівні, щоб вони змогли створити потужні команди, висунути кандидатів у місцеві органи влади, кандидатів на посади голів територій, вийти з місцевими програмами, йти до виборця, перемагати.

Як сформувалась партія

– Деякі народні депутати України об’єднались у міжфракційне об’єднання “УКРОП” в парламенті, яке налічує 15 депутатів, хоча деякі народні обранці були в інших політичних силах, – каже Віталій Купрій. – Особисто я балотувався від Блоку Петра Порошенка у 29-му виборчому окрузі (Дніпропетровщина), поділяв і зараз поділяю програму Президента “Жити по новому”, але, на жаль, з приходом у парламент (я – один із тих, хто розробляв коаліційну угоду, поставив підпис під нею, дуже хотів, щоб вона реалізовувалась) побачив з перших днів у Верховній Раді, як цинічно і грубо порушуються права парламентаріїв. Наприклад, на вечірніх засіданнях ми обговорюємо та формуємо порядок денний наступного пленарного дня, а на ранок зовсім інші питання потрапляють у порядок денний. Нам почали кидати законопроекти, які ми не читали і про які нічого не знаємо, і вимагали голосувати за них. Для мене така ситуація неприйнятна, бо я правозахисник.

Наша політична сила жорстко виступає проти того, що запропонований проект змін до Конституції України, з новими положеннями про децентралізацію, фактично став спробою Президента узурпувати владу, через полегшену процедуру ухвалити новий закон про статус так званих ЛНР, ДНР, щоб, на нашу думку, легалізувати всі ці банди, які потім розбредуться Україною, створюючи в різних областях осередки сепаратизму та тероризму. Ми не розуміємо, як могло статись, що 288 народних депутатів України – проголосували за те, щоб цей проект був запущений у дію.

Наша партія, оскільки ми підтримуємо сильну обороноздатну армію, патріотів, добровольців, ніколи на це не погодимось і в разі потреби будемо ініціювати всеукраїнські акції протесту, щоб не допустити ганебного голосування, коли хочуть зібрати 300 голосів за зміни до Конституції, чим зруйнують українську державність.

Наша партія є опозиційною, але прошу не ототожнювати нас з Опозиційним блоком, який ми вважаємо зрадниками українського народу, “п’ятою колоною” Кремля.

За що виступає партія

Ми виступаємо за обмеження інституту Президента, посилення парламенту, за перехід до дійсно парламентсько-президентської республіки, як у Німеччині чи Італії, де сильний парламент. Чому? Тому що за весь час, коли Президент України, виконуючи функції Верховного Головнокомандуючого під час АТО, жодного разу не прозвітував нам, яким чином віддавались ганебні накази, що призвели до трагедій в Іловайську, Дебальцевому, Донецькому аеропорту. Жодна особа Генерального штабу Збройних Сил не притягнута до відповідальності за віддання некомпетентних наказів.

Про вибори в Чернігові

– Ми винесли уроки зі зроблених помилок, – запевняє народний депутат. – Партія “УКРОП” не приймала рішень на рівні політради по застосуванню тих чи інших інструментів ведення передвиборчої кампанії. Це було рішення штабу і погодження із кандидатом у народні депутати Геннадієм Корбаном. В результаті він зняв із себе повноваження голови політичної ради партії.

Але роздача харчових продуктів від благодійного фонду показала, що в Україні є серйозна проблема – зубожіння населення. Це недолуга державна політика.

Штаб прийняв відкрите рішення надавати харчову допомогу через благодійних фонд “УКРОП”, що є абсолютно законним, і це визнано судом.

У Кіровограді

Віталій Купрій представив журналістам голову обласної партійної організації “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” Михайла Бєжана. Це нова людина у політичному середовищі Кіровоградщини. Як сам він пояснив до цього часу займався бізнесом – відкривав супермаркети, кафе у Кіровограді. Але зрозумів, що настав час йти у політику, бо не можна залишатись байдужим до тих процесів, що відбуваються в країні. Обрав партію “УКРОП” тому, що там зібрались люди конкретних справ, вміють ставити завдання та досягати конкретних цілей.

Як повідомив Михайло Бєжан, відкрито офіс партії на вулиці Пашутінській, 31-а. До співпраці запрошуються всі небайдужі та активні люди, волонтери, воїни АТО, які довели свою ефективність у різноманітних напрямках роботи, яким справді болить стан справ як у області, так і в обласному центрі зокрема. За словами Бєжана, він хоче сформувати дійсно ефективну команду, яка посяде чільне місце у місцевих органах влади, висунути достойних кандидатів на посаду кіровоградського міського голови та на інші аналогічні пости в області. До вересня цього року всі місцеві осередки політичної сили будуть сформовані. Кіровоградська команда тільки формується, тому двері відкриті. Але не для колишніх регіоналів, комуністів, осіб з кримінальним минулим.

Ксенія ГРУДНЕВА
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40196 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua