МЕНЮ


4 липень 2017 - 16:12
«Укртелеком»: не провайдер, а мрія

Тривалий час редакція «Вечірня газета» користується послугами інтернет-провайдера «Укртелеком». І вже сто разів встигла пожалкувати про це.
Якщо інші провайдери надають технічну підтримку цілодобово, за кілька секунд у випадку виникнення проблеми до них можна зателефонувати, то в «Укртелекому» - своя система.
Здавалося б, все – для споживачів. Є багатоканальний номер. Але спробуйте на нього зателефонувати. Зокрема, сьогодні, коли зник зв’язок, кореспонденти «Вечірньої газети» витратили на це більше години. Спочатку вам відповідають, що всі лінії зайняті. І це – о сьомій ранку!!!! Більше півгодини очікування.
Потім вам відповідає оператор, який каже, що після конкретизації проблеми він має вас переключити на іншого оператора. І знову півгодини, а то й більше очікування! А далі відповідь оператора – перевірте стан модему, перевірте налаштування на вашому ПК, в Кропивницькому зараз ніякі ремонтні роботи не проводяться.
Можна було б повірити в те, що проблеми – суто локальні. Якби це було в перший раз. Але таке ж саме траплялося зовсім недавно – така ж стандартна відповідь про налаштування. На щастя, ми не повірили, адже знали – Інтернет від «Укртелекому» в Кропивницькому зник не тільки в нас. Минуло кілька годин, і Інтернет з’явився сам по собі, без усіляких налаштувань.
Ось і цього разу сиділи та чекали. Бо чули від інших – інтернету немає в багатьох, скоріше за все, причина – у дощу, дощова вода залила комунікаційні колодязі.
Те, що для окремих провайдерів, не сучасних, не «просунутих» будь-яке погодне явище – катастрофа, ще не головна проблема. Особисто автору цієї публікації, який вдома користується послугами іншого провайдера, доводилося кілька разів звертатися до нього з приводу зникнення зв’язку. Так ось, відповіді кожного разу йому надавали чесні і конкретні – аварія на лінії, крадіжка кабелю, відновлено зв'язок буде о такій-то годині. Інша справа – з «Укртелекомом». Так і хочеться згадати відому телепередачу, яку транслюють на каналі «Новий»: «Ревізор» не радить користуватися послугами «Укртелекому»….Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.57083 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua